Expert rozšíril svoju ponuku o svetové značky Hitachi a Telefunken

Tlačová správa, 04.01.2012 07:11

Bratislava, 3. januára 2012 – Predajne Expert Elektro rozšírili svoju ponuku o ďalšie dve svetové značky - Hitachi a Telefunken. Obe značky ponúkajú dlhoročnú tradíciu a špičkovú kvalitu elektroniky za výhodné ceny.

„V zmysle naplnenia firemnej myšlienky ponúkať našim zákazníkom čo najširší sortiment kvalitných produktov za výhodné ceny, prinášame na slovenský trh ďalšie dve renomované značky. Tradičný japonský výrobca Hitachi a nemecký Telefunken oslovia predovšetkým zákazníkov, ktorí požadujú vysokú kvalitu a spoľahlivosť za dostupné ceny,“ povedal Pavol Petrovič, riaditeľ spoločnosti expert SK na Slovensku.

Hitachi je japonský výrobca elektroniky a elektrospotrebičov s dlhodobou tradíciou, ktorý sa svojou kvalitou a kreatívnymi technologickými riešeniami radí medzi svetovú špičku. Bol jedným z prvých výrobcov, ktorý do svojich plochých televízorov pridal funkciu nahrávania programov. Hlavným atribútom značky Hitachi je ponuka inovatívnych technológií za výhodné ceny. Expert Elektro má v ponuke viacero typov LCD a LED televízorov s rôznymi veľkosťami uhlopriečky – od 19 do 32 palcov.

Telefunken je renomovaná značka spájajúca precíznu nemeckú kvalitu s výhodnou cenou. V predajniach Expert Elektro zákazníci nájdu niekoľko modelov LCD televízorov s uhlopriečkou od 19 do 32 palcov. Obľúbené LCD dopĺňa pätica moderných LED televízorov s uhlopriečkami 19, 22, 24, 26 a 32 palcov.O sieti Expert Elektro:
Prvé dve predajne Expert Elektro otvorila spoločnosť expert SK v roku 2010. V tomto roku k nej pribudli ďalšie 4 predajne. V predajniach Expert Elektro nájdu zákazníci pravidelné akciové ponuky, reprezentatívny výber sortimentu, atraktívne ceny, jednoduchú navigáciu a expertne vyškolený personál.

Hlavné charakteristiky predajní Expert Elektro
Otváracie hodiny 9:00 – 20:00 h, 7 dní v týždni
Predajné miesta Snina, Rimavská Sobota, Trebišov, Vranov nad Topľou, Michalovce, Spišská Nová Ves
Sortiment značky renomovaných výrobcov AEG, Bosch, Braun. Elektrolux, Hama, Hitachi, LG, Liebherr, Miele, Moulinex, Panasonic, Philips, Samsung, Sharp, Siemens, Sony, Telefunken, Whirpool, Zanussi, Zelmer, Yamaha atď. exkluzívne zastúpenie značiek ECG, Melitta, Samsung (vstavané spotrebiče)
Doplnkové služby pre zákazníkov zaistený dovoz a rozvoz tovaru zákazníkom splátkový predaj Cetelem a Quatro

O spoločnosti:
Spoločnosť expert SK, k.s, je členom medzinárodnej nákupnej kooperácie Expert International, ktorá bola založená v roku 1967 vo švajčiarskom Zürichu. V roku 1971 bola celosvetovo zaregistrovaná ochranná známka Expert. V roku 2000 sa združenie rozšírilo do celého sveta a vznikla Expert Global Inc., ktorá dnes pôsobí v 23 krajinách a predstavuje najsilnejšie a najjednotnejšie dobrovoľné obchodné združenie na svete. Pod značkou Expert je celosvetovo združených viac ako 6000 obchodov so spotrebnou elektronikou, bielou technikou, telekomunikačnou technikou, IT a foto technikou. Medzi európskymi reťazcami patrí Expert Global štvrté miesto (podľa výšky obratu).

Na Slovensku získala spoločnosť expert SK, k.s. licenciu Expert v septembri 2010. Spoločnosť v súčasnosti poskytuje služby v oblasti maloobchodu prostredníctvom siete 6 predajní Expert Elektro.

Kontakt:
Roman Rajtár
expert SK
rajtarr@k-b.sk
mobil: 00421 917 834 134

Andrea Krajniaková
AMI Communications Slovakia
andrea.krajniakova@amic.sk
mobil: 00421 905 633 164